S-systems firmy.sk

Novinky - PLiFiX
Dear Sir,

    Vážení páni,

 

    Dovoľte, aby som Vám predstavil nový systém značiek pre trávniky a záhrady francúzkeho výrobcu

PHM PHILIPPE MORISSE, ktorý vyrába značky PLiFiX.

    Značky PLiFiX je nový a rýchlo sa rozširujúci produkt predávaný na celom svete pre futbalové a rugbyové kluby, mestá, golfové ihriská, kempingy, zavlažovacie systémy atď a sú umiestňované denne na viac než 100 športových ihrísk v Európe. (z toho 25 v Nemecku, takže každú hodinu sa inčtaluje jedna sada značiek).

    Značky PLiFiX ponúkajú revolučný nápad, ako jasne identifikovať všetky značky na trávniku jednoduchým, estetickým, diskrétnym a trvanlivým spôsobom (UV stabilizované a koseniu odolné vlákna zasadené do polykarbónovej pevnej skrutky). Ak ju raz pevne osadíte do pôdy, PLiFiX zostane na mieste aj počas normálnej údržby a starostlivosti o trávnik.

Na športové ihriská ponúkame sadu s 25 bielymi alebo žltými značkami PLiFiX na vyznačenie rohov, miesta na jedenástky, . . .

- Už viac nemusíte vymeriavať polohu lajnovacích čiar (Investícia vložená do značiek sa vám rýchlo vráti ak si zrátate čas strávený opakovanými vymeriavaniami. . .  s PLiFiX značkami to urobíte raz a na niekoľko rokov.)

- možnosť lajnovania ľahkým a rýchlym spôsobom. Čas potrebný na lajnovanie bude kratší (iba spojíte  PLiFiX značky so šnúrou);

- rozmery hracej plochy nebudú predmetom sporov, pretože ak raz správne vymeriate rozmery ihriska, miesta kopania penált, rohov . . . značky PLiFiX zaručia správnosť umiestnenia čiar.

- hlavy postrekovačov nainštalované na hracej ploche sa už viac nepoškodia počas údržby trávnika, pretože ich umiestnenie môžete označiť modrými značkami (farba pre vodné zariadenia) , ktoré sú viditeľné aj z traktora (napríklad pri prevzdušňovaní trávnika).

    Okrem športových ihrísk sa značky PLiFiX umiestňujú na miesta kde sú zakopané zariadenia ako napr. plynové nádrže, vodné potrubia, elektrické vedenia, zavlažovače, na presné vytýčenie hraníc na miestach budúcich stavieb, kempingov, parkovísk . . .

    Značky majú široké využitie pri outdoorových profesionálov (úpravníci, trávnikári, realizátori projektov záhrad, parkov, golfových ihrísk), PLiFiX systém sa ľahko inštaluje, je bezpečný a dlhodobý.

V ponuke sú 4 farby: biela (šporové ihriská), žltá (plyn), modrá (voda), červená (elektrina), dodávané v baleniach po 25 alebo 50 PLiFiX + 1 inštalačné zariadenie. Cena je pre všetky farby rovnaká.

Využitie týchto farieb nie je záväzné. Zákazník sa môže rozhodnúť pre označenie svojho ihriska aj inou ako bielou fabou (žlté PLiFiX značky sú po lajnovaní skryté tak isto ako aj biele). Najdôležitejšia je viditeľnosť aj po dlhej dobe, aby sa vyhlo opätovnému vymeriavaniu hracích území alebo poškodzovaniu zavlažovacích hláv a rozstrekovačov.

                    


             


             


             

S-systems, s.r.o. Nevädzova 5, 821 01 Bratislava, tel : 0905 930 347
2008-2019 © firmy.sk