S-systems firmy.sk

Rotomec - Produkty

Rotomec

 

 

 

 

Cyclone finishing mowers

Séria kosačiek Cyklón.  Kompletná škála troj vretenových kosačiek na konečnú úpravu trávnikov pre traktory v rozsahu od 16 do 70 HP. Ak ste súkromník alebo robíte služby, Rotomec má pre vás tú správnu kosačku. Kosačky Cyklón sú ideálne stroje pre údržbu trávnikov, športových a golfových ihrísk. V ponuke je dostupných päť rôzny typov, C28, C30, C50 a C70 s pracovnou šírkou od 120 do 280 cm. Všetky modely môže byť ako aj čelne, tak i vzadu upínané na traktor. Konečne, C30-CE5 je kosačka s motorovým pohonom vyslovene navrhnutá pre trávnikové traktory a ATVs, bez vývodového hriadeľa.

 

 

Cyclone Flex gang mowers

 

 

 

Séria kosačiek Cyklón flex. Rotomec je jediný výrobca ponúkajúci štyri typy kosačiek technicky navrhnutých a ideálnych pre kosenie veľkých oblastí. Tieto stroje sú vhodné hlavne pre golfové hriská, parky, výrobcov trávnikových kobercov, mestá atď . a ponúkajú vysoké žacie rýchlosti ako i výbornú kvalitu práce. Zabezpečujú perfektnú úroveň rezu, každá kosačka je na štyroch kolesách a vďaka voľne plávajúcemu systému pracuje nezávisle jedna od druhej. Pracovný záber je od 360 do 600 cm.

 

 

 

 

Hurricane flail mowers

 

Séria cepových kosačiek Hurikán. Sú špeciálne navrhnuté tri druhy cepových kosačiek aby mohli ponúknuť najlepší výkon kdekoľvek je požadované profesionálne, veľmi presné a bezpečné kosenie. Naša séria cepových kosačiek Hurikán prichádza s vlastnosťami ako je perfektne vyvážený rotor a dvojité vreteno ostria, na elimináciu zlomenia noža, poškodenia rotora a zníženie opotrebenia. Vysoká obvodová rýchlosť noža a plávajúci horný záves umožňujú absolútne stály rez a otáčanie v zmysle hodinových ručičiek (proti smeru ručičiek na želanie) zabezpečuje bezpečný a čistý rez. Všetky modely môže byť ako aj čelne, tak i vzadu upínané na traktor a prichádzajú v pracovnej šírke od 120 do 250 cm.

 

 

Tornado rotary cutters

 

Séria kosačiek Tornádo. Rotačné kosačky Tornádo sú silné, spoľahlivé a konštruované na výdrž. Ideálne pre farmy, parky, priemyselné komplexy a iné. Môžu spracovávať najvyššiu trávu a najnáročnejšie podmienky na kosbu vrátane krovín. Používajú sa tiež na rezanie pšenice, kukuričného kôrovia, slnečnice, zemiakov, a tak ďalej, na úplné rozdrvenie pre ľahké zapracovanie do pôdy. Sú k dispozícii dve série pre traktory v rozsahu od 20 do 100 HP a v rezacej šírke od 120 do 210 cm. Všetky rotačné kosačky sú vybavené plávajúcim horným spojom, voľným závesom oceľových nožov, masívnou prevodovkou a štandardnou klznou spojkou.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Till-Rite rotary tillers

Séria rotačných kultivátorov Till Rite. Till Rite je kompletný rad do strany posuvných, silných, všestranných a ekonomických rotačných kultivátorov. Je prístupných päť rozdielnych modelov: T30, T40, T50, T60 a T70 pre traktory v rozsahu od 16 do 70 HP pri 540 ot/min. Tieto stroje môže byť použité kdekoľvek od sadov po škôlky, vo viniciach, skleníkoch a vo všetkých typoch krajinotvorných prác. Pracovná šírka je od 85 do 205 cm. Postranné sklzy sú nastaviteľné a umožňujú užívateľovi nastaviť ideálnu pracovnú hĺbku. Vstavaný manuálny posuvný systém umožňuje pracovať so  strojom posunutým vpravo od osi traktora, bližšie ku rastlinám, chodníku, kvetinovému záhonu a tak ďalej, ako i v strednej polohe ako normálny centrálny kultivátor zaberajúc obe stopy traktora.

 

 

Green-Rite aerator/overseeder

 

Séria aerator/sejačka Green-Rite. Navrhnuté a skonštruované v Spojených štátoch, Green-Rite je kombinovaný stroj, tak že vykonáva niekoľko operácií na jeden prejazd, predovšetkým môže:

  • prevzdušniť, dosiať (alebo prihnojiť) existujúci trávnik.
  • Alebo, pri nahradení normálneho prevzdušňovcieho rotora kultivátorovým rotorom, Green-Rite potom spracuje pôdu a zaseje nový trávnik.

K dispozícii sú štyri pracovné šírky, 125, 145, 165 a 205 cm.

 

 

 

 

Hop spreaders

 

 

 

Séria rozmetačov Hop. Hop je kompletná skupina rozmetačov vychádzajúcich z modelov poháňaných od ťahaných kolies, ideálnych pre trávnikové traktory a ATVs, alebo osobitne modely hnané kardanom pre traktory v rozsahu od 16 do 60 HP. Tieto rozmetače sa môžu používať tak v parkoch, skleníkoch, škôlkach, ako aj na atletických a športových ihriskách, atď . a sú tiež často používané v zimných mesiacoch na rozmetanie soli na ľadové alebo snehové pokrývky na cestách.

 


S-systems, s.r.o. Nevädzova 5, 821 01 Bratislava, tel : 0905 930 347
2008-2019 © firmy.sk