S-systems firmy.sk

Trilo - Vysávače
FIRST CLASS TURF

 

 

 

 

 


PRVOTRIEDNY TRÁVNIK

Ak sa zaoberáte výrobou golfových ihrísk alebo výrobou trávnikových kobercov, chcete zariadenie ktoré robí dojem z vašej práce, a nie dojmy ako brázdy a značky po pneumatikách!

To je dôvod, prečo je TRILO Grass Collector SG700 ideálny pre vás. Ľahká hmotnosť, avšak ťažký v technickom prevedení, tento jedinečný stroj s jeho širokými pneumatikami vykonáva prácu efektívne bez zanechania značky na vašom trávniku.

VYSOKOVÝKONNÝ

srdce stroja je tvorené vysoko kapacitným ventilátorom umožňujúcim vysokú pracovnú intenzitu a umožňujúci zbierať veľké množstvá pokosenej hmoty, opadaných listov, slamy a úlomkov. Zosilnené, vyvážené obežné koleso ventilátora a dvojitý obal poskytujú odolnosť proti opotrebeniu, spoľahlivý a predovšetkým bezpečný zdroj sacej sily.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRILO SG700: perfektná kombinácia nízkej hmotnosti a veľkých výkonov

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


TRILO SG700: vykladanie sa vykonáva pomocou pohyblivej podlahy namiesto vyklápania.

VYSOKÁ KAPACITA NÁKLADU

vďaka silnému prúdu vzduchu môže byť tesne zaplnených v priebehu operácie komplet celých 7 kubických metrov nákladného priestoru. Tak môže byť stlačené obrovské množstvo materiálu v zbernej skrini a namiesto vyklápania hmoty jednoduchým trhnutím páky pohyblivá podlaha ho úhľadne vyloží. Ďalšia výhoda stroja TRILO SG700 je použitie konštrukcie ľahkej hmotnosti v kombinácii so širokými pneumatikami čo vytvára najnižšiu záťaž na vašom trávniku.

ROZTRHAŤ A VYČISTIŤ

jeden z problémov výroby kvalitných trávnikov je pokrytie plsťou. Tu vzniká tuhá vrstva brániaca čerstvému vzrastu. TRILO SG700 s 2 m širokým flexibilným vertikutátorom rozruší tento koláč a umožní ho vyzberať, a tak umožňuje novým výhonkom vyvíjať sa a rásť. TRILO grass Collector plne plávajúcou kefou s variabilnou hĺbkou nastavenia, je perfektne prevádzkyschopný v najvlhších podmienkach a umožňuje ďalej upevniť a najrýchlejšie vytvoriť trávnik Vami požadovanej kvality.

 

 

 

Technická špecifikácia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Veľkosť ventilátora:

Trilo ø850 mm / 5 listov

 

 

 

Pohon:

kardan, 540 ot/min

 

 

 

Vyžadovaný výkon:

Min. 28kW - 40 HP na kardane

 

 

 

 

 

 

 

 

Celková dĺžka:

4,90 m

 

 

 

Celková šírka:

1,75 m

 

 

 

Celková výška:

2,45 m

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasávacia hadica:

6 m x ø200 mm

 

 

 

 

 

 

 

 

Pracovná šírka:   

2.00 m

 

 

 

Ložný priestor:    

7.0 m3

 

 

 

Prevádzka hmotnosť:

1.280 kg

 

 

 

Pneumatiky:         

15x17 / 19x17

 

 

 

Hydraulický systém:

180 bar - 40 l/min

 

 

 

Filtračná sieť:      

jemná - štvorcová 1.5 mm
hrubá - štvorcová 2.5 mm

 

 

 

MANÉVROVACIA SCHOPNOSŤ

TRILO SG1170 bol navrhnutý na to, aby zlučoval výhody dvoch iných strojov z produkcie TRILO vysávačov. Použitím najväčšieho ventilátoru v ponuke a použitím viac kompaktného kontejneru TRILO SG700. Takto viete využiť manévrovateľnosť a nízky tlak na pôdu kompaktnejšieho podtlakového vysávača.

 

VYSOKÝ KAPACITY VENTILÁTOR

 srdce TRILO SG 1170  je tvorené vysoko kapacitným ventilátorom umožňujúcim vysokú pracovnú intenzitu umožňujúci zbierať veľké množstvá z pokosenej hmoty, opadaných listov, slamy a úlomkov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SG 1170: majte úžitok  z ohromnej kapacity ventilátora v kombinácii s manévrovacou schopnosťou tohoto stroja

 

Zosilnené, vyvážené obežné koleso ventilátora a dvojitý obal poskytuje odolnosť proti opotrebeniu, spoľahlivý a predovšetkým bezpečný zdroj sacej sily.

 

CHYTRÁ KOMBINÁCIA

TRILO SG 1170 môže byť použitý v širokom spektre čistiacich operácií. Prečo? Ako je už vyššie uvedené tieto stroje ponúkajú najvyžšiu saciu kapacitu gigantu SG 1100 v kombinácii s manévrovatelnosťou a nízkym tlakom na pôdu ľahkej hmotnosti SG 700.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ventilátor má dosť kapacity odstrániť odstrižky z ohrád

 

 

TRÁVNIK

podporený širokými pneumatikami a plne plávajúcou nasávacou kapotou, 7 kubických metrov veľký kontejner umožňuje udržiavať rozsiahle otvorené oblasti efektívne, bez poškodenia poľa. Ak je vybavený flexibilnou rozrývacou jednotkou, slamená vrstva môže byť odstránená a zozberaná na jeden prejazd, čo ušetrí čas a peniaze.
 NASÁVACIA HADICA

ľahko manévrovateľná, nasávacia hadica veľkého priemeru riadená z kabíny vodiča vyprázňuje kontajnery a odstráni listy a odpad z okolia stromov, ohrád a priekop. Dokonca aj pri nanajvýš náročných úkonoch nasávacia hadica ukáže výborný výkon. V skutočnosti, ak sa jedná o obrovské množstvá odpadu, vtedy naozaj ukáže čo dokáže urobiť.

PROTIPRACHOVÉ PRÍSLUŠENSTVO

Ako zvláštne príslušenstvo, keď sa stroj používa na miestach, kde prašnosť by  mala byť minimálna kvôli prevencii rôznych problémov z prachu a malých čiastočiek môžeme poskytnúť protiprašnú skriňu na TRILO SG 1170. Tvorenie prachu je výsledkom dvoch činností : keď ventilátor fúka listy do ložného priestoru alebo ak sa nasáva prach zo zeme. Na zabránenie týchto udalostí, vzduch ktorý opúšťa ložný priestor je filtrovaný prepúšťaním cez hrubú mriežku navrchu. Z vrchu filtrovaný vzduch opúšťa stroj cez dvojitú stenu zadnej časti panela kde je sfúknutý priamo na zem. Vďaka tejto konštrukcii formovanie prachu je znížené na minimum a vy môžete úplne spokojne užívať výhody SG 1170.

 

VYKLADANIE
Vykladanie TRILO SG 1170 sa deje pomocou pohyblivej podlahy, čo je ľahké riešenie. Aktivuje jednoduchým trhnutím páky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SG 1170: filtrovaný vzduch je fúkaný von až do zadného panela s dvojitou stenou

 

 

 

 

 

 

 

Technická špecifikácia

 

 

 

 

 

Veľkosť ventilátora:

Trilo ø950 mm / 4 listov

 

Pohon:

kardan, 540 ot/min

 

Vyžadovaný výkon:

Min. 28kW - 40 HP na kardane

 

 

 

 

Celková dĺžka:

5,10 m

 

Celková šírka:

1,75 m

 

Celková výška:

2,45 m

 

 

 

 

Nasávacia hadica:

4 m x ø350 mm

 

Dosah :

2 m

 

 

 

 

Pracovná šírka:   

2.00, 2,50 do 3,00 m

 

Ložný priestor:    

7.0 m3

 

Prevádzka hmotnosť:

1.530 kg

 

Pneumatiky:         

15x17 / 19x17 PLY

 

Hydraulický systém:

180 bar - 40 l/min

 

Filtračná sieť:      

jemná - štvorcová 1.5 mm
hrubá - štvorcová 2.5 mm

 


 

 

 

 

 

 

 

SG1165K GRASS COLLECTOR

Vyše 30 rokov TRILO počúva svojich klientov, vždy vyvíja a zlepšuje svoju radu podtlakových zametačov, čím je stále lídrom na trhu.

 

Teraz znovu urobili obrovský krok vpred. Nový TRILO SG1165K je najväčší trávový zberač aký bol kedy postavený. S pracovnou šírkou 6.5 metra viac než zdvojnásobil najväčšie zábery, ktoré sú k aktuálne k dispozícii. S kombináciou vysávača a kefy vyčistí 20 akrov za hodinu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRILO SG 1165K: Zberanie trávy zo 6.5 metra

 

Navrhnutý pre väčších výrobcov trávnikov zabezpečí vyzberanie pokosenej trávy, špičkovú kvalitu výroby trávnika, pracuje efektívnejšie než kedykoľvek predtým, umožňuje že jeden stroj, traktor a vodič urobí viac než predtým stihli dvaja. Toto pomôže udržať nízke výrobné náklady v čoraz konkurenčnejšom trávnikárskom trhu. TRILO SG1165K je postavený na tých istých vysokých normách ako jeho predchodcovia a používa ten istý ventilátor ako TRILO SG1100, neobvykle cez jeho vrch vyprázdni jeho 11 kubických metrov nákladu. Centrálna kapota je dvíhaná hydraulicky a dve 2.5 metrové krídla sa sklápajú pre jednoduchšiu prepravu z poľa na pole. Systém knísavého kolesa so štyrmi kolesami zaistí nízky tlak na trávniku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TRILO SG 1165K: najväčší Grass Collector!

 

Technická špecifikácia

 

 

 

Veľkosť ventilátora:

Trilo ø960 mm / 4 listov

Pohon:

kardan, 540 ot/min

Vyžadovaný výkon:

Min. 38kW - 55 HP na kardane

 

 

Celková dĺžka:

6,30 m

Celková šírka:

2,10 m

Celková výška:

2,28 m

 

 

Pracovná šírka:   

6,30 m

Ložný priestor:    

11.0 m3

Vykladanie

Podlahová reťaz

Hmotnosť:

2.400 kg

Pneumatiky:         

19x17

Hydraulický systém:

180 bar - 40 l/min

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

TR 1501 je ťahaný kardanom hnaný cepový/rozrývač zberač s pracovnou šírkou 1.5 metra, zostrojený na veľmi vysoký štandard spojený s menom TRILO. Špecificky navrhnutý pre traktory 21 kW  (28 HPa) a je vyžadovaný jednočinný hydraulický systém                  

 

 

Vybavený 3 mm trhacími ostriami, TR 1501 na jeden prechod prevzdušní a vzorne upraví regeneráciu dovtedy zlepenej a zvetranej plochy. Ťažká prevádzkaOtočné cepy ťažkej konštrukcie sa montujú unikátnym zámkovým systémom špecificky navrhnutými na uľahčenie práce.

 

 

Materiál je vyložený pri operácii z kabíny jednočinnou hydraulickou pákou, ktorou sa zdvihne zadná časť zásobníka, dovoľujúci kompaktné pedantné vyloženie k dispozícii na stranu.                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Univerzálny stroj, táto robustná a pevná jednotka bude rezať a zbierať trávu z hrubých alebo jemných oblastí, rozrývať a zbierať listy, mach a iné zvyšky.

 

18 ventilačných listov vhodných na ťažkú prevádzku a jemne vyvážený rotor zaistia dokonalé zdvihnutie materiálu.                                             

 

 

 

 

                                                          

 

 

Technická špecifikácia

 

 

 

 

 

Celková pracovná šírka:

1,68 m

 

Celková dĺžka:

1,57 m

 

Celková transportná výška:

1,45 m

 

Celková hmotnosť:

500 kg

 

Rezacia šírka

1.50 m

 

Rezacie nože

48 ks

 

Kapacita násypky

1,1 m3

 

Listy

18 ks

 

Požadovaný výkon :

21 kW/28 HP DIN min.

 

 

 

The material is discharged by operating the cab-mounted single acting hydraulic lever which raises the rear of the hopper, allowing compact tidy heaps to be disposited at disposal sites.

 


S-systems, s.r.o. Nevädzova 5, 821 01 Bratislava, tel : 0905 930 347
2008-2019 © firmy.sk