S-systems firmy.sk

Turftick - Turf Tick
Prehľad strojov :

Turf Tick

Predstavenie

Vlastnosti

Špecifikácia

Cenník

Predstavenie

Ekonomické a v mnohých krajinách časom overené prevedenie. Reálny dizajn plávajúcej hlavy, kde je čap rezacej hlavy nezávislý od dopravníka. Úplný otvorený systém "vidieť cez", dizajn centrálneho bodu s nízkou hmotnosťou. Turf Tick poskytuje špičkový kvalitný rez, vysokú rýchlosť s extrémne nízkymi nákladmi na údržbu. Vyvážená rezacia čepeľ má nízku hlučnosť a nízke vibrácie. Ostré hrany a rovnaká hrúbka. Elektrická kontrola hĺbky je ako štandard. Extrémne dlhá životnosť valivých ložísk a puzdier vo všetkých pohyblivých častiach. Jedinečný rolovací systém. Rolovací systém spolupracuje s bočnými oddeľovacími dopravnými pásmi. Trávnik sa nemôže podstrčiť pod rolovací  podnos bez toho, aby bol zrolovaný. S naším systémom môže byť pozberaný aj najjemnejší trávnik. Tento jedinečný a patentovaný systém nenájdete na iných kombajnoch. Traktorový nezávislý koncept. Turf Tick je vhodný na akúkoľvek radovú značku a vzor traktora. Môže byť dodaný s alebo bez traktora. Turf Tick sa dá pripojiť a odpojiť z traktora len za niekoľko minút. Turf Tick je vhodný na oba 2- a 4-pohon kolies traktorov. Turf Tick môže byť dodaný s mnohými prídavnými zariadeniami. Viďte odstavec vlastnosti pre ďašie vysvetlenie.

Vlastnosti

 

turf tick schematic drawing

 

Plná 15 stupňov plávajúca rezacia hlava (obr. Turf tick rezacia hlava). Rám s valcovými a nožovými čapmi nezávisle vzhľadom na rám dopravného pásu. Tento detail zabezpečuje extrémne rovnaký rez , taktiež pri vysokej rýchlosti, pretože nôž môže rýchlo sledovať a prispôsobiť sa pôdnemu profilu. Otáčavé spojenie medzi rámom dopravného pásu a rezacia hlava je umiestnené za a pod dopravnými pásmi. Cez rezaciu hlava je možné úplne vidieť a je ľahko prístupná.  Pohon vyváženého rezacieho noža je extrémne jednoduchý na  údržbu.  Pohon čepele je vybavený  valčekovými ložiskami  špičkovej kvality pre dlhú životnosť. Ložiská s tesnením pre veľkú záťaž.

turf tick cutter head

 

 

 

Automatické jemné nastavenie hĺbky rezu, tlačidlové ovládanie z ovládacieho panela zo sedadla vodiča alebo z  pozície stohovania (obr. elektrická kontrola hĺbky). Ručné nastavenie pre veľké zmeny hĺbky rezu. Osobitný dopravníkový pás vynášajúcii trávnik hore. Pásy bežia nad nerezovými bubnami, vynesú trávnik hore veľmi blízko pri pôde tak, že mladý trávnik sa nepoškodí a nezlomí. Pásy sú známe pre ich extrémne dlhú priemernú životnosť.

 

 

 

electrical depth control

 

 

Rolovací systém s prstovým podnosom ktorý padá medzi osobitné dopravné pásy (obr. štart rolovania). Žiadny trávnik môže prejsť rozvinutý. To je časom overený a patentovaný systém, jedinečný pre naše kombajny. Ohýbací gumový podnos pre rolovanie prvej časti na začiatku rolovania, chráni rolku pred zlomením. Predĺžený rolovací systém, pre hladké, presné a stupňovité rolovanie, ochraňuje jemný trávnik. Každá rolka vyjde von s koncom v presnej pozícii. Gumené rolovacie ozubené kolesá sú bezúdržbové, žiadne otery, špičkové výsledky.

 

 

start rolling

 

 

 

Krížový dopravný pás, hydraulický poháňaný, s nastavením rýchlosti pre ľahké stohovanie Dopravný pás je hladký aby sa to nepoškodil trávnik (obr. vynášací krížový dopravný pás). Pás to je zo špeciálneho materiálu, skoro neunavujúci materiál. Špeciálny  nositeč paliet môže byť zahaknutý tak ako regulárne poľnohospodárske zariadenie (voliteľné).

 

 

roll on crossconveyor

 

Nosič s paletou a stohovacou plošinou je namontovaný na traktor trojbodovým závesom (obr.Turf Tick na traktoru iso zadok). To tiež nesie zadnú časť kombajnu. Paleta kde  je naskladaný trávnik je umiestnený na dvoch vidlách na nosiči.  Je dodávaný hmotnostný delený systém, aby väčšina  váhy palety bola nesená traktorom. Prebytočná časť váhy (približne. 30% plnej hmotnosti palety) je prenesená na  kolesá Turf Ticku. S týmto príslušenstvom traktor potrebuje menšie predné závažie a stroj vykonáva podstatne lepšiu prácu za vlhkých podmienok. Tiež keď je paleta asymetricky za traktorom, tak stohovacia oblasť je bližšie k hlavnému dopravnému pásu ktorý dopravuje trávnik. Táto vlastnosť poskytuje extra rýchlosť stohovania a jeho komfort. Stohovacia plošina, bez vibrácií, poskytuje komfort pre stohovača. Preklopný rám palety, ľahko prístupný vidlicovitým zdvižným vozíkom pre nakladanie prázdnych paliet.

 

 

 

 

turftick on tractor iso back

 

 

 

 

Jednoduchá a účinná montáž na traktor za pár minút (obr. Turf Tick odpojený). Turf Tick je zahaknutý k traktoru spojom, ktorý je špeciálne vyrobený pre špecifický traktorový model.  Keď je TurfTick odpojený, rám zostáva na traktore.

 

turf tick disconnected

 

Špecifikácia

 

Rezacia šírka

16" (na želanie 18")

Rezacia dĺžka

Nastaviteľné od 45" do 100"

Kapacita

Do 1700 štvorcových yardov / hodinu

Hmotnosť

Weight

Transportná šírka

Približne 10 ft

Typy ložísk

Mosadzné púzdra v málo namáhaných bodochvalčekové alebo guľkové ložiská na namáhaných rotačných miestach. Všetky ložiská sú mazateľné.

Typ dopravníka

Päť samostatných dlho životných gumenných pásov okolo nerezových valcov.

Typ noža

Štandard R&R

Kľuková hriadeľ

Kalená oceľ vyvážená pre bez chvejúce operácie.

Odporúčaný traktor

Dvoj - alebo štvor - pohonom kolesa s minimálne 40 Hp Kategória II trojbodový záves, minimálne jednu-jednočinnú hydraulickú zástrčku.

 


S-systems, s.r.o. Nevädzova 5, 821 01 Bratislava, tel : 0905 930 347
2008-2019 © firmy.sk